Szukaj

Wystawy La Bamba z Werwą

DZIEŃ

MIEJSCE

STATUS WYSTAWY

SĘDZIA

KLASA

LOKATA I OCENA

21.09.2014r.

Bytom

Krajowa

Anna Rajs

Champion

 

Lokata I

 

Doskonała

 

Zwycięzca

CWC

 

6.07.2014r.

Ustroń

Krajowa

Bogusława Patrzykont

(PL)

Champion

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

18.05.2014r.

Bytom

Krajowa

Wojciech Burski

(PL)

Champion

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

Najlepsza Dorosła Suka

26.04.2014r.

Opole

Międzynarodowa

Elizabeth Gonzales

(GIB)

 Champion

Lokata II

 Doskonała

21.03.1014r.

Katowice

Międzynarodowa

Imbimbo Nicola

(I)

Champion

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

06.10.2013r.

Rybnik

Krajowa

Anna Rajs

(PL)

Champion

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

29.09.2013r.

Wrocław

Międzynarodowa

Dorota Witkowska

(PL)

Champion

Lokata II

Doskonała

22.09.2013r.

Bytom

Krajowa

Grzegorz Weron

(PL)

Champion

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

31.08.2013r.

Chorzów

Krajowa

Anna Rajs

(PL)

Champion

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

04.08.2013r.

Zakopane

Międzynarodowa

Andrzej Brabletz

(PL)

Champion

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

CACIB

28.10.2012r.

Częstochowa

Krajowa

Leszek Salamon

(PL)

Otwarta

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

21.10.2012r.

Poznań

Międzynarodowa

Tomasz Mroczek

(PL)

Otwarta

Lokata III

Doskonała

20.10.2012r.

Poznań

Międzynarodowa

Leszek Salamon

(PL)

Otwarta

Lokata III

Doskonała

22.07.2012r.

Koszalin

Krajowa

Grzegorz Weron

(PL)

Otwarta

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

BOB

17.06.2012r.

Kraków

Międzynarodowa

Phyllis Poduschka-Aigner

(A)

Pośrednia

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

20.05.2012r.

Bytom

Krajowa

Andrzej Brabletz

(PL)

Pośrednia

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

28.04.2012r.

Opole

Międzynarodowa

Dorota Witkowska

(PL)

Pośrednia

Lokata I

Doskonała

CWC

Res. CACIB / CACIB

21.04.2012r.

Częstochowa

Krajowa

Krystyna Opara

(PL)

Pośrednia

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

15.04.2012r.

Zabrze

Krajowa

Andrzej Brabletz

(PL)

Pośrednia

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca

CWC

16.03.2012r.

Katowice

Międzynarodowa

Jouanchicot Christian

(F)

Pośrednia

Lokata II

Doskonała

22.01.2012r.

Będzin

Krajowa

Krystyna Opara

(PL)

Pośrednia

Lokata II

Doskonała

20.11.2011r.

Kielce

Międzynarodowa

Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

(PL)

Pośrednia

Lokata III

Doskonała

02.10.2011r.

Rybnik

Krajowa

Leszek Salomon

(PL)

Pośrednia

Lokata IV

Doskonała

18.09.2011r.

Łódź

Klubowa Gończych

Dorota Witkowska

(PL)

Młodzież

Lokata I

Doskonała

Młodz. Zwyc. Klubu

20.08.2011r.

Piotrków Trybunalski

Krajowa myśliwskich

Andrzej Brabletz

(PL)

Młodzież

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca Młodzieży

Naj. Junior w Rasie

24.07.2011r.

Będzin

Krajowa

Anna Rajs

(PL)

Młodzież

Lokata II

Doskonała

10.07.2011r.

Nowy Targ

Krajowa

Grzegorz Weron

(PL)

Młodzież

Lokata I

Doskonała

Zwycięzca Młodzieży

Naj. Junior w Rasie

BOB

II lok. BOG

03.07.2011r.

Bielsko-Biała

Krajowa

Leszek Siejkowski

(PL)

Młodzież

Lokata II

Doskonała

26.06.2011r.

Kraków

Międzynarodowa

Claudio De Giuliani

(IT)

Młodzież

Lokata II

Doskonała

22.05.2011r.

Bytom

Krajowa

Anna Rajs

(PL)

Młodzież

Lokata III

Doskonała

30.04.2011r.

Opole

Międzynarodowa

Vladimir Piskay

(SK)

Młodzież

Lokata II

Doskonała

10.04.2011r.

Zabrze

Krajowa

Grzegorz Weron

(PL)

Młodzież

Lokata IV

Doskonała

18.03.2011r.

Katowice

Międzynarodowa

Knoll Mario

(BRA)

Sczeniąt

Lokata I

Wybitnie Obiecująca

Naj. Szczenię w Rasie

17.10.2010r.

Zabrze

Krajowa

Aleksander Skrzyński

(PL)

Młodsze szczenię / Baby

Lokata II

Wybitnie Obiecująca